новини

Нік Вуйчич взявся за проект для українських шкіл

Проект «Безпечна школа» триватиме упродовж року та охопить всю країну.

Всесвітньо відомий мотиваційний спікер Нік Вуйчич приєднався до проекту «Безпечна школа», що впроваджується Міністерством освіти і науки та міжфракційним депутатським об'єднанням «За духовність, моральність та здоров'я України». Про це Вуйчич заявив на прес-конференції в Києві з нагоди старту проекту, передає «Є!» із посиланням на Укрінформ.

«Ми маємо зрозуміти, що більшість проблем у світі через те, що одні думають, що вони важливіші, ніж інші. І нам потрібно фокусуватися на вихованні нового покоління і нових лідерів як у світі, так і в Україні, які б приносили зміни в це мислення. Можливо, Україна і знаходиться позаду Австралії в інтеграції учнів з особливими потребами, але вона є нацією лідерів. Майже ніякі уряди не говорять про цінності в системі освіти, відповідальності, про особистість, про булінг, становлення цілей, мотивацію. На мою думку, це - фундамент духовності, моральності, тому я надзвичайно радий бути частиною цього проекту», - сказав Вуйчич.

Він також поспілкувався зі школярами-підлітками про те, як знайти друзів та втримати їх. Вуйчич розповів, що був першою дитиною з особливими потребами в Австралії, яка стала навчалася у звичайній школі, тому він на собі знає всі прояви зневаги та тиску з боку однолітків (Вуйчич народився з рідкісним генетичним захворюванням, яке проявляється у відсутності рук і ніг — ред.)

Крім того, він обговорив зі шкільними вчителями, методистами та психологами питання щодо змін спілкування в школі, дитячому колективі та сім'ї задля уникнення насильства.

Проект «Безпечна школа» триватиме упродовж року та охопить всю країну. Загалом передбачається інформаційна кампанія про запобігання цькувань дітей як з боку однолітків, так і з боку дорослих. Також будуть організовані тренінги для шкільних психологів, вчителів.

У рамках візиту до України Нік Вуйчич планує зустрітися з предстоятелем УПЦ КП Філаретом, а також відвідати нейрореабілітаційний центр, де лікуються поранені бійці АТО.

Читайте також: Уночі через пожежу в хмельницькому гуртожитку евакуювали десятки студентів

29 березня 2018, 14:13

^ ^