новини

На Донбасі від обстрілу кортежу голови ОДА загинув миколаївець

При обстрілі в районі села Гранітне Донецької області 10 липня кортежу нового губернатора Павла Кириленка отримали поранення двоє миколаївців. Один з них загинув.

Як повідомили Є Миколаїв! в прес-службі 406-ї окремої артилерійської бригади, внаслідок поранень, отриманих при обстрілі, загинув 21-річний миколаївець Антон Фака.

Загинув справжній патріот своєї країни - молодший сержант Антон Фака. Таким ми його і запам'ятаємо, як і те, хто це зробив. Командування бригади і товариші щиро співчувають родичам загиблого і, при першій нагоді, обов'язково нагадають його ім'я окупантам, - повідомили в 406-й бригаді.

Другий миколаївець зараз продовжує боротися за життя 32-річний старший матрос на ім'я Сергій.

Про це на сторінці в Facebook повідомив лікар Дніпровської обласної лікарні імені І.Мечникова Сергій Риженко.

Потрапив під обстріл ПТРК. Найдовшу і важку ніч провів у реанімації і операційної лікарні Мечникова. У нього відкрита ЧМТ, перелом лобної кістки з переходом на лобові пазухи, поранення скроневої області справа, десятки осколків вп'ялися в голову, шию, грудну клітку, черевну стінку. Дуже постраждали очі. Пневмоторакс справа. Позитивна динаміка - годину назад зняли апарат ШВЛ. Каже тихо за синів. Молодший піде в школу, 6 років, найстаршому - 11. Переживає, щоб вони вивчилися, стали мужиками. Стан вкрай важкий. Попереду безліч операцій і маніпуляцій в Мечникова. Потім, якщо виживе, реабілітація, - повідомляє він.

Читайте також:На Миколаївщині застрелився на чергуванні 22-річний військовий

12 липня 2019, 10:08

До теми

^ ^