новини

У Миколаєві виставка «AGE» зібрала близько 400 відвідувачів

В Миколаєві яскраво відкрили колективну виставку-перформанс «AGE» в новому просторі на *8ПРИЧАЛі.

Про це повідомляє Є Миколаїв! із посиланням на КУ «Агенція розвитку Миколаєва».

Майже 400 миколаївців та гостей міста поринули у світ дорослішання та старіння людини, яка в сучасних реаліях вимушена боротися із насиллям.

Учасниками проекту стали 17 авторів з 7 міст України: Марія Леонова (Київ), Юлія Данилевська (Херсон), Марго Резник (Київ), Роксолана Угринюк (Львів), Анья Кисла (Херсон), Юлія Поручник (Миколаїв), Марина Цесаренко (Одеса), Джейана Морозенко (Миколаїв), Мария Рахимова (Київ), Ігор Дудник (Кривий Ріг), Анна Бартосік (Київ), арт-дует BRATY (Київ / Миколаїв), Катерина Пташка (Харків), Макс Афанасьєв (Херсон), Олександра Борсук (Миколаїв), Gora LI (Ігор Лесенко) (Київ), Віталій Мошкін (Київ / Миколаїв). Дев’ять із митців – з міста Миколаєва.

Міксуючи жанри, фотографи, скульптори й художники відобразили та переосмислили саме поняття «віку»: окремі етапи у житті кожної людини, та перехід з одного до іншого, який не завжди є безболісним та безтурботним.

Автори та організатори виставки акцентували увагу на тому, що усіх людей, незважаючи на вік, стать, гендер та соціальний статус об’єднує одна проблема – насилля. 

Не дивлячись на доволі складний для недосвідченого миколаївського глядача формат, виставка у перший же день зібрала близько чотириста відвідувачів в стінах *8ПРИЧАЛу, і інтерес не вщухає й досі.

Виставка триватиме до 22 жовтня.

Читайте також:У Миколаєві готують чергову «спокусливу» виставку відомого проекту

7 жовтня 2019, 11:57

До теми

^ ^