новини

У Миколаєві скасували сесію міськради через відсутність грошей на оплату боргів

Депутати планово-бюджетної комісії Миколаївської міськради перенесли розгляд питання про виділення коштів ОКП «Миколаївоблтеплоенерго».

Тому продовження сесії міськради, яке було заплановано на вівторок, 8 жовтня, не відбудеться, оскільки основним питанням на цьому пленарному засіданні мала стати саме допомога теплогенеруючій компанії.

Про це повідомив на своїй сторінці в Фейсбук Миколаївській міський голова Олександр Сенкевич, інформує Є Миколаїв!

Тим часом я звернувся до головних розпорядників коштів, щоб вони синхронізувалися з підрядниками і чітко позначили план витрат до кінця року. Це дасть нам можливість порахувати, скільки коштів може залишитися об'єктивно невитраченими, і за рахунок чого ми можемо допомогти нашому комунальному підприємству. Як тільки ми з депутатами матимемо конкретне рішення - за добу повідомлю про продовження сесії. Нагадаю, що борги ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» - це вже давня проблема, яка виникла через різницю в тарифі. Миколаїв чи не єдине місто, який зіткнувся з цим питанням, - багато теплогенеруючих компаній в інших містах вирішують це так само за рахунок дотацій з місцевого бюджету, - написав Олександр Сенкевич.

Читайте також:У Миколаєві депутати міськради провалили голосування щодо земельних питань

7 жовтня 2019, 17:58

До теми

^ ^