новини

Миколаїв запрошує на фестиваль короткометражок «Громадський проектор»

Краще короткометражне кіно від українських і зарубіжних режисерів протягом двох днів буде показано в Миколаєві в рамках 6-го щорічного кінофестивалю «Громадський проектор».

Про це повідомляють організатори фестивалю - громадська організація «Послуги» і «Агентство розвитку Миколаєва», інформує Є Миколаїв!

Фестиваль пройде в концерт-холі «Юність» 11 і 12 жовтня традиційно за підтримки Благодійного фонду Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього». Перший день фестивалю розпочнеться о 18:00 з традиційної червоної доріжки, на якій гостей чекатимуть келих шампанського, джазова музика і почесні гості фестивалю, серед яких - відома українська актриса театру і кіно Ірма Вітовська, міністр культури України 2016-2019 років Євген Нищук, український актор і продюсер, екс-глава Державного агентства України з питань кіно Філліп Іллєнко та інші.

У другий день фестивалю гостей крім перегляду фільмів з конкурсної програми очікує також сюрприз - концерт спеціальної музичної гості з Києва - Айни Вільберг, яка своїм голосом і музикою підкорила вже чимало сцен і, впевнені організатори фестивалю, підкорить і миколаївського глядача.

Цього року глядачів чекає конкурсна програма, що складається з 18 короткометражних фільмів від режисерів з різних куточків України, а також з Білорусі та Росії. Кожен з них - це якісна картина, багато з яких вже отримали нагороди на інших кінофестивалях. Оцінювати їх крім професійної Колегії журі будуть також і всі, хто прийшов на фестиваль глядачі, які будуть визначати найкращий фільм у номінації «Глядацькі симпатії».

Крім основної програми організатори запрошують на відкриті безкоштовні позаконкурсні покази в концерт-холі «Юність» в суботу, 12 жовтня: о 12:00 пройде спецпоказ короткометражних фільмів проекту «Дивись українське!», А о 14:00 всім бажаючим глядачам покажуть документальний фільм режисера Володимира Луцького «Малевич».

Читайте також:Фільм, який знімали на Миколаївщині, номінували на «Оскар» від України (відео)

9 жовтня 2019, 08:57

До теми

^ ^