новини

Стало відомо, скільки Миколаївщина заробила на туризмі

У 2019 році Миколаївська область заробила на туризмі всього лише до 3 млн гривень.

За період січня-жовтня 2019 року загальна сума туристичного збору в Миколаївській області становить майже 3 млн гривень. Про це стало відомо з відповіді управління молоді та спорту Миколаївської обласної державної адміністрації на запит журналіста видання «Очаков.НЕТ», інформує Є Миколаїв!

Так, серед міст найбільше відрахувань до бюджету приніс очікувано сам Миколаїв - 941 тис. гривень. На другому місці знаходиться Очаків - 68,7 тис. гривень. Трійку «лідерів» замикають Первомайськ з 32,6 тис. гривень.

Що стосується районів Миколаївщини, то найбільш привабливим для туристів, згідно, ОДА, є Очаківський район. Він приніс області 125,7 тис. гривень туристичного збору. На другому місці, з великим відривом, розташувався Снігурівський район - 27,2 тис. гривень; на третьому - Новобузький і його 6,4 тис. гривень відрахувань.
Відносно ОТГ Миколаївській області тут в очевидних лідерах Коблевська громада Березанського району: вона віддала до обласного бюджету 1 млн. 186 тис. гривень відрахувань. Далі йде Чорноморська Очаківського району - трохи більше півмільйона (538 тис. гривень - прим.) І Березанська ОТГ - 1,3 тис. гривень.

Читайте також:Пляж у курортному Коблеві вкрили гидкі зелені водорості

17 листопада 2019, 13:48

До теми

^ ^