новини

«Не будемо кочегарити»: в Миколаєві планують зменшити потужність котелень під час зимових канікул

У період з 28 грудня по 12 січня підприємство «Миколаївоблтеплоенерго» планує зменшити потужність котелень для економії тепла.

Про це стало відомо в ході апаратної наради в понеділок, 16 грудня, передає Є Миколаїв! із посиланням на CВIДОК.info.

Так, мер Миколаєва Олександр Сенкевич звернувся до директора «Облтеплоенерго» Миколі Логвинову з питанням про наміри підприємства в зв'язку з прогнозованим потеплінням. У свою чергу керівник підприємства зазначив, що з точки зору економіки він ставиться до підвищення температури погано, проте при подібному потепління в минулому році тепловики виходили з ситуації за рахунок зменшення теплоносія:

Ми гасили котельні і за рахунок цього заощадили значно газ, - зазначив Логвінов.

Крім того, керівник управління освіти Ганна Личко нагадала, що всі школи міста, крім 34 і 3, продовжать заняття до 27 грудня. Що стосується вищевказаних освітніх установ, то керівництвом цих шкіл було прийнято рішення про закінчення занять трохи раніше -24 грудня.

Міський голова підсумував, що в період з 28 грудня по 12 січня, під час зимових канікул, необхідно передбачити економію тепла:

Щоб ми могли гроші економити, підтримувати температуру, але не кочегарити.

На що директор «Облтеплоенерго» зазначив, що котельні вимикатися не будуть, проте в разі надходження відповідних листів від управління освіти, потужність може бути зменшена.

Читайте також:Всі садочки та школи у Миколаєві забезпечили теплом (відео)

16 грудня 2019, 11:18

До теми

^ ^