новини

Вартість вивозу сміття в Миколаєві не підняли

У Миколаєві в середу, 12 лютого, члени виконавчого комітету не підтримали підвищення тарифу на вивезення твердих побутових відходів.

Про це повідомляє Є Миколаїв! із посиланням на СВІДОК.info.

Відзначимо, що діючий тариф планується збільшити на 6 гривень на місяць для підприємств «Вол-Ан», «Обрій» та «Миколаївкомунтранс» в зв'язку зі збільшенням вартості поховання відходів на полігоні. Також на законодавчому рівні змінився і порядок формування тарифу.

Однак така пропозиція не знайшла підтримки у ряду членів виконкому: один голос проти, три утрималися, а з урахуванням тих, хто проголосував «за» набралося всього 10 голосів, чого явно було недостатньо.

Доопрацювати і готуйте проект рішення на наступний виконком, - заявив віце-мер Володимир Криленко, який вів засідання.

У свою чергу, директор КП «Миколаївкомунтранс» Андрій Вецало зазначив, що новий тариф дуже важливий, хоча б для закупівлі нового автотранспорту. В останній раз нові сміттєвози закуповувалися тільки в 2016 році, а з урахуванням їх роботи в режимі «нон стоп», техніка стрімко зношується.

Витрати на підприємстві тільки ростуть. При збільшенні тарифу з'явиться можливість відкладати гроші на придбання необхідної техніки чи матеріалів, - підкреслив він. - При оплаті не менше 90% ми отримаємо близько 20 мільйонів за рік.

Віце-мер Юрій Степанець також підкреслив, що з урахуванням нинішнього тарифу підприємство опиниться "в ямі". Наприклад, виділені раніше 5 млн. Гривень для придбання сміттєвоза довелося перерозподілити для допомоги "Миколаївоблтеплоенерго".

Техніка не витримує ніякої критики! - заявив Степанець. - Їде сміттєвоз і з нього все тече.

Резюмуючи, було прийнято рішення провести презентацію стратегії підприємства «Миколаївкомунтранс» для остаточного переконання членів виконкому в тому, що новий тариф потрібен.

Читайте також:Підвищення тарифу не вивіз сміття у Миколаєві не буде: виконком не підтримав рішення

12 лютого 2020, 11:54

До теми

^ ^