новини

Мультик, створений дітьми з Миколаївщини, потрапив у фінал міжнародного конкурсу (відео)

Мультфільм «Ясна зоря», створений вихованцями Первомайської дитячої школи мистецтв на Миколаївщині, вийшов у фінал міжнародного конкурсу мультиплікації та діафільмів «На своїй землі».

Про це кореспонденту Укрінформу повідомила керівник проєкту, викладач школи Галина Білоус, інформує Є Миколаїв!

Наш мультфільм «Ясна зоря» взяв участь у міжнародному конкурсі і успішно пройшов відбірковий тур, де брало участь 65 робіт з різних країн світу. Отож для нас це неабиякий успіх. Адже це наш перший досвід. Сам конкурс проходив у освітньому центрі ГО «Білоруський зелений хрест» (село Крюківщина, Білорусь - ред.). До участі були залучені експерти із Білорусі, Польщі, Румунії, Литви, Китаю, Болгарії та інших країн, - зазначила Білоус.

Ідея створити мультфільм і презентувати його на конкурсі належить саме їй. Вона разом з колегою режисером Русланом Лазарєвим вже має певний досвід участі у подібних проєктах в Україні, тому вирішила залучити до цієї роботи і своїх вихованців. 

Для озвучення була обрана коротка, але плавна по темпоритму колядка «Ясна зоря». Саме за її змістом зробили розкадрування мультфільму.

Над мультфільмом працювало 15 дітей різного віку: наймолодшому — 7 років, найстаршому — 15. Четверо озвучувало, всі інші вирізали витинанки та брали участь у зйомках. Молодші вирізали зірочки, тварин, старші - волхвів, пастушків, ангелів, святих Йосипа і Пресвяту Богородицю з немовлям.

Робота тривала понад два місяці.

Читайте також:В Україні запустили YouTube Kids

12 лютого 2020, 15:36

До теми

^ ^