новини

Футболісти «Миколаєва» в контрольному матчі здолали «Реал Фарму»

11-го лютого в Парку Перемоги відбувся перший з трьох лютневих контрольних матчів МФК «Миколаїв».

З перших хвилин зустріч набрала високий темп і муніципали почали активно діяти на половині поля суперників, передає Є Миколаїв! із посиланням на прес-службу клубу.

Через кілька хвилин після початку Росляков записав перший небезпечний момент в актив «корабелів», але м'яч пролетів трохи вище воріт. Наступний момент не змусив себе довго чекати і вже на 10-й хвилині після подачі кутового Бугай переправив м'яч головою у площину воріт, але знову мимо. До кінця першого тайму гольові моменти були у Кравченка, Куксенко і Зарічнюка, але м'яч у воротах так і не опинився.

У другому таймі склади команд змінилися, але гра так і продовжилася на половині поля одеситів. На 55-й хвилині рахунок таки був відкритий. Войцеховський замкнув удар головою і вивів свою команду вперед. Реал Фарма провела ряд замін, але на грі це особливо не позначилося. Рахунок міг ще змінитися: чого тільки варте виконання штрафного Ковальовим і подачі Семенина, однак, трохи не вистачало взаєморозуміння на полі з гравцями, які знаходяться на перегляді. Підсумок зустрічі: перемога Миколаєва над Реал Фарм з рахунком 1: 0.

12 лютого 2020, 16:49