новини

Миколаївські лікарі врятували життя чоловікові, в якого були опіки 56% тіла

У Миколаєві співробітники опікового відділення Миколаївської міської лікарні №3 врятували життя пацієнту, що надійшов з 56% опіків тіла.

Про це повідомляється на сторінці лікарні в Facebook, інформує Є Миколаїв! із посиланням на Новости-Н.

05 грудня 2019 року, по лінії служби медицини катастроф в відділення, у важкому стані, був госпіталізований пацієнт Г., 26 років, житель Кривоозерського району, який отримав великі і глибокі опіки після необережного поводження з бензопилою - вибуху двигуна і загоряння одягу на хворому. Діагноз при поступленні: Опікова хвороба. Опік полум'ям 56 (36)% ІІАБ-ІІІ ступеня шкіри голови, обличчя, шиї, тулуба, верхніх кінцівок. Опік дихальних шляхів.

З моменту надходження хворого проводилася внутрішньовенна інфузійна протишокова, дезінтоксикаційна, багатокомпонентна і багатоступенева антибактеріальна терапія в загальному обсязі 121 літр 892 мл. Частка препаратів крові, в цій терапії склала 24 літри 050 мл свіжозамороженої плазми і 3 літри 400 мл еритроцитарної суспензії. У місцевому лікуванні ран (25 поднаркозного перев'язок і операцій) витрачено понад 1 км медичної марлі і 150 бинтів, понад 10 літрів антисептика Бетадин 10%, близько 2 літрів Діоксизоля і багато кілограми мазей (Мірамістин, Левомеколь, Пантестин, Метилурацил з Мірамістином).

У відділенні були виконані декомпрессионниє некротоміі (розсічення нежиттєздатних тканин), етапні некректомія (видалення мертвих тканин, в загальній кількості 7 операцій), етапні аутодермопластики (пересадки власної шкіри пацієнта на гранулюючих рани, на загальній площі 4600 см2). А ще - це робота анестезіологів і сестер-анестезисток відділення реанімації нашої лікарні, цілодобові чергування лікарів опікового відділення, палатних сестер і санітарок, персоналу клінічної лабораторії та багатьох інших служб і підрозділів нашої лікарні. Результатом такої командної роботи з'явилася виписка на 65-ту добу пацієнта Г. з практично зажівшімі ранами, закритими власною шкірою пацієнта.

Величезна подяка адміністрації КНП НГС «Лікарня №3», обласної станції переливання крові, донорам крові та всім причетним до лікування такого складного пацієнта, - сказано в повідомленні.

Читайте також:У Миколаєві горіла господарська споруда: гасили пожежу з десяток вогнеборців

13 лютого 2020, 11:14

До теми

^ ^