новини

В Миколаєві не планують відключати теплопостачання в будинках

«Миколаївська ТЕЦ» не планує найближчим часом відключати опалення у споживачів, так як синоптики обіцяють різкі перепади температур від + 15 ° до -2 ° С.

Про це повідомляє Є Миколаїв! із посиланням на прес-службу теплогенеруючого підприємства.

Відзначається, що рішення про початок та завершення опалювального сезону приймається виконавчим комітетом Миколаївської міської ради.

У зв'язку з прогнозами синоптиків щодо різкої зміни температури від + 15 ° до -2 ° С, відповідного рішення про припинення опалювального сезону немає. Діючи в рамках чинного законодавства, «Миколаївська ТЕЦ» продовжує опалювальний сезон на максимально зниженою потужності для заощадження витрат газу і мінімізації нарахувань в платіжках громадян, - сказано в повідомленні.

На підприємстві додали, що, з огляду на прогнози по зміні температурного режиму зупинка станції на сьогодні є недоцільною з огляду на те, що на повне відновлення теплопостачання всіх об'єктів знадобиться майже два тижні.

Хочемо підкреслити, що в Миколаєві 97% будинків оснащені загальнобудинковими вузлами обліку теплової енергії, тому абоненти платять тільки за спожите кількість, - резюмували в ТЕЦ.

Читайте також:Миколаївщина побила температурний рекорд за майже два десятиліття

5 березня 2020, 08:55

До теми

^ ^